ENVIROGLOBAL s.r.o.

Naše společnost působí v oblasti monitoringu životního prostředí. Nabízíme technická řešení, dodávky přístrojové, měřící a vzorkovací techniky, související podporu a servis. Díky zkušenostem v této oblasti doporučíme optimální řešení pro Váš projekt.  V rámci návštěvy u nás pro Vás rádi zajistíme zdarma komentovanou prohlídku Zámeckého parku nebo Dendrologické zahrady v Průhonicích. Pokud jste zde nenašli, co jste hledali – kontaktujte nás.

Měřící přístroje

 Přenosné a analytické přístroje pro měření specifických parametrů vody, půdy, odpadů, plynů a dalších materiálů.

Vzorkovací zařízení

 Vzorkovače a vzorkovací technika pro odběry vzorků kapalných, půdních, odpadních, plynných a dalších materiálů.

Monitorovací systémy

Systémy pro výzkum hydrologického, uhlíkového a biochemického cyklu v přírodě. Automatické monitorovací stanice s dlouhodobým záznamem naměřených hodnot.

Vybrané přístroje a zařízení

Prohlédněte si produkty společnosti ENVIROGLOBAL s.r.o.

Zobrazit produkty 

Aktuálně

Informujte se. Přečtěte si novinky, které jsme zveřejnili.

Všechny novinky
Ripen It! Check It! Store It!
Ripen It! Check It! Store It!

Analyzátory plynů pro vyhodnocení kvality ovocných plodů a potravin.

Analýza a zobrazení zápoje rostlinných pater
Analýza a zobrazení zápoje rostlinných pater

Snímkování, měření a analýza zápoje. Měření LAI + PAR zápoj rostlinných pater, vysoké rozlišení snímků, sofistikovaný záznam měření a zobrazení (vyhodnocení) naměřeních hodnot.

Exkluzivní zastoupení amerických firem:
Exkluzivní zastoupení amerických firem:

Listový spektrometr
Listový spektrometr

Listový spektrometr je výrobkem americké firmy CID Bio-Science Inc.. Jedná se o miniaturní (pouze 300 g) kompaktní přenosné zařízení měřící světelnou propustnost, absorbci a odrazivost listů rostlin. Součástí je SW SpectraSnap!, který výzkumníkům umožňuje sledovat světlo ve spektru 300 – 950 nm. Umožňuje rychlé stanovení: NDVI, ARI, PRSI, WBI a dalších hodnot a indexů.

Video na YouTube
Video na YouTube

Nově zpracované video k vibrační jádrové vrtné soupravě. Jde o lehkou a snadno ovladatelnou soupravu pro mělký geologický průzkum, popis půdního profilu nebo environmentální monitoring znečištění po ekologických haváriích. Uplatnění taktéž najde ve výzkumných ústavech a při univerzitním výzkumu.

Ruční vrtná souprava
Ruční vrtná souprava

pro geologický, pedologický, případně hydrogeologický průzkum.   Souprava je vhodná pro mělký průzkum půdního profilu (vibrační kladivo + jádrovnice). Obsluhu a vrtné práce je schopen zajistit jeden pracovník. Autonomní sestava pro práci v terénu včetně elektrocentrály. Alternativně lze využít kladiva elektrická (Wacker, Bosch nebo Makita), ale i benzínová kladiva (Red Hawk, Cobra nebo Wacker) různých […]